Produktet Video
Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient të ndihet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në aplikimet e tyre.
LEXO MË SHUMË
Furnizuesi më i mirë i qëndrueshëm i ekranit të këpucëve për transformimin e dritës me tre ngjyra të ndriçimit akrilik-Oujia

Furnizuesi më i mirë i qëndrueshëm i ekranit të këpucëve për transformimin e dritës me tre ngjyra të ndriçimit akrilik-Oujia

Furnizuesi më i mirë i transformatorit të dritës me tre ngjyra të udhëhequra nga ekrani i këpucëve Leviation Akrilik Produkti është testuar për të përmbushur standardet ndërkombëtare të cilësisë. E themeluar në vitin 2006, Oujia Display Co, Ltd, si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë me të gjitha forcat e vitalitetit, potencialit dhe gjithëpërfshirës 6. shitja jonë do të siguronte para-shitje të përsosur, shitje, shërbim pas shitjes për ju, na kontaktoni kur shfaqen problemet. 4. ne jemi prodhues, ne kemi kapacitet të fortë furnizimi. 2. ne kemi zinxhir të përsosur të furnizimit, gjithçka që dëshironi të bëjmë A jeni prodhues? Po. ne jemi prodhues, ne kemi 2 fabrika në Foshan, të cilat bëjnë proces të ndryshëm të prodhimit. Si mund të marr shërbimin OEM / ODM? Bëni kontakt me shërbimin tonë ndaj klientit dhe na siguroni Vizatimet tuaja 3D, nëse nuk keni Vizatim 3D, ne mund të projektojmë për ju. A keni një sallë ekspozite? Ne kemi 2 sallë ekspozite në Foshan City, Guangdong District, China, dhe jemi të mirëpritur ta vizitojmë.
2020/11/25
Dyqan me shumicë me shumicë me ekran të thjeshtë për furnizuesin e Boutique me çmim të mirë-Oujia

Dyqan me shumicë me shumicë me ekran të thjeshtë për furnizuesin e Boutique me çmim të mirë-Oujia

OJ-WR-024 Raftja më e mirë për shfaqjen e thjeshtë të dizajnit për furnizuesin e butikëve. është një rezultat i infiltrimit të teknologjive të ndryshme. Isshtë zhvilluar nga R & Skuadra D e cila miraton teknikën mekanike, teknologjinë e zbulimit dhe zbulimit, teknologjinë e kontrollit automatik dhe teknologjinë e ndihmës. Me shumicë me shumicë Oujia Display Display Rack për Furnizuesi Boutique me çmim të mirë-Oujia, 2. kemi një zinxhir perfekt furnizimi, gjithçka që dëshironi të bëjmë
2021/01/20
Prodhuesit e rafteve me ekran profesional me veshje trëndafili me shumicë Oujia

Prodhuesit e rafteve me ekran profesional me veshje trëndafili me shumicë Oujia

OJ-2019N070 Prodhuesit me shumicë Profesionale të Ekranit të Veshjeve me Rozë Ari. shkon në tregjet pasi i nënshtrohet shumë provave rigoroze dhe të rrepta të brendshme dhe ndërkombëtare të kërkuara nga industria e furnizimeve të zyrës. Prodhuesit e rafteve të shfaqjes së veshjeve prej ari Oujia Introto Prodhuesit Oujia, 2. ne kemi një zinxhir perfekt furnizimi, gjithçka që dëshironi të bëjmë
2021/01/20
Shërbimi ynë
"Cilësi e lartë, integritet, inovacion dhe fitore" është filozofia jonë e biznesit. Qëllimi i shërbimit tonë është të ofrojmë shërbimin më të mirë me produktet më të mira për të përmbushur çdo kërkesë të klientëve. Ne po shohim përpara për të bashkëpunuar, rritur dhe zhvilluar me ju sinqerisht.
Rasti ynë
Foshan Nanhai Oujia Hardware Display Co, Ltd, u krijua si një prodhues fabrike në 2011, fillimisht u themelua në Baiyun District të Guangzhou deri në 2006. Për të zgjeruar fushën e fabrikës tonë, ne tani ndërtuam këtë fabrikë të dytë të dytë në Foshan City.
LEXO MË SHUMË
Dyqani i Veshjeve të Realitetit Vërtetë Krijues Brenda Renditjes së Pamjeve për Veshjet e Modës në Markë

Dyqani i Veshjeve të Realitetit Vërtetë Krijues Brenda Renditjes së Pamjeve për Veshjet e Modës në Markë

Dyqani i Veshjeve të Realitetit Vërtetë Krijues Brenda Renditjes së Pamjes për Veshjet e Modës në Markë Email: sales1@oujisdisplay.com Tel / WhatsApp: + 86-15728143369 Email: sales6@oujiadisplay.com Tel / WhatsApp: + 86-15626445117
2020/07/07
Vizatime 3D Brendshme Stylish Boutique për Rrobat Pajisjet e Dyqanit Dyqan Ekranet e Rafteve

Vizatime 3D Brendshme Stylish Boutique për Rrobat Pajisjet e Dyqanit Dyqan Ekranet e Rafteve

Vizatime 3D Brendshme Stylish Boutique për Veshje Pajisjet e Dyqanit Dyqan Ekranet e Rafteve
2020/07/21
Dyqani i Veshjeve të Modës së Shpejtë në Fund të Lartë Dizajni i Dyqanit për Falas

Dyqani i Veshjeve të Modës së Shpejtë në Fund të Lartë Dizajni i Dyqanit për Falas

Dyqani i Veshjeve të Modës së Shpejtë të Fundit të Lartë Dizajni i Dyqanit për Falas Email: sales1@oujisdisplay.com Tel / WhatsApp: + 86-15728143369 Email: sales6@oujiadisplay.com Tel / WhatsApp: + 86-15626445117
2020/07/22
Dizajni i Dyqanit të Këpucëve të Markave Luksoze Renditja e Pajisjeve të Shfaqjes së Dyqanit me Pakicë të Markave Sportive të Famshme

Dizajni i Dyqanit të Këpucëve të Markave Luksoze Renditja e Pajisjeve të Shfaqjes së Dyqanit me Pakicë të Markave Sportive të Famshme

Dizajni i Dyqanit të Këpucëve me Markë Luksoze 3D Renditja e Pajisjeve të Shfaqjes së Dyqanit me Pakicë të Markës Sportive Email: sales1@oujisdisplay.com Tel / WhatsApp: + 86-15728143369 Email: sales6@oujiadisplay.com Tel / WhatsApp: + 86-15626445117
2020/07/22
Rreth Nesh
Hardware Display Foshan Nanhai Oujia Co, Ltd
Ne jemi te specializuar në lloje të ndryshme të rrobave metalike, pantallonave, rafteve dhe stendave të çantave të dorës, gjithashtu me pajisje dhe produkte të tjera, të tilla si tavolina të ekranit, tavolina pritjeje dhe pajisje muri me pllaka.
Përveç produkteve tona, ne gjithashtu sigurojmë OEM
& Shërbimet ODM dhe pranoni porosi të personalizuara gjithashtu. Dhe ne kemi ekipin tonë të dizajnit për t'ju ndihmuar të dizajnoni dyqanin tuaj. Me një gamë të gjerë, cilësi të mirë, çmime të arsyeshme dhe dizajne elegant, produktet tona shesin mirë në Azi, Amerikën e Veriut , Evropa Lindore, Azia Lindore, Azia Jugore
  dhe
  Mesi i lindjes në ditët e sotme.
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund të imagjinoni.
Shtojcë:
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Albanian