Produkti më i nxehtë

Raftet e ekranit të veshjeve me shumicë - Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient të ndihet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në aplikimet e tyre. Produktet kryesore të Oujia janë raftet e veshjeve, stendat e ekspozitës së veshjeve, tavolina e ekspozitës dhe manekinet dhe stendat e tjera të ekspozimit për dyqanet me pakicë.

LEXO MË SHUMË
Furnizuesi më i mirë për ekranet e veshjeve për dyqanet me pakicë

Furnizuesi më i mirë për ekranet e veshjeve për dyqanet me pakicë

Përvojë e sofistikuar Oujia në raftet e ekranit të veshjeve butik me prodhim LED, ky është dizajni ynë i nxehtë i shitjes në serinë e rafteve të ekranit LED. ne mund të bëjmë dizajn të ndryshëm LED në raftin e ekranit, OEM& ODM është në dispozicionRaft ekrani i veshjeve të butikut me pakicë të artë me dritë LED
Prodhuesit e rafteve të ekranit të veshjeve metalike të dyqaneve profesionale të zeza me pakicë-Oujia

Prodhuesit e rafteve të ekranit të veshjeve metalike të dyqaneve profesionale të zeza me pakicë-Oujia

Prodhuesi i pajisjes profesionale të dyqaneve me pakicë dhe mobiljeve të dyqaneve--OUJIA,të gjitha pajisjet e dyqanit janë bërë nga materiali inox me cilësi të lartë dhe shitje direkte në fabrikë, ne kemi më shumë se 15 vjet përvojë në prodhimin e rafteve të ekranitOEM& ODM është në dispozicion
Prodhuesit e rafteve të veshjeve profesionale të Kinës popullore prej çeliku inox-prodhuesit Oujia

Prodhuesit e rafteve të veshjeve profesionale të Kinës popullore prej çeliku inox-prodhuesit Oujia

Oujia Professional China Prodhuesit e rafteve të ekranit të veshjeve prej çeliku inox popullore-Prodhuesit e rafteve të ekranit të veshjeve prej çeliku të pandryshkshëm-Oujia manufacturers.we jemi prodhues me më shumë se 15 vjet përvojë në prodhimin e rafteve të ekranit, ne kemi kapacitet të fortë furnizimi. OEM& ODM është në dispozicion këtu
Prodhuesit e rafteve të veshjeve të personalizuara të butikut të artë nga Kina Oujia

Prodhuesit e rafteve të veshjeve të personalizuara të butikut të artë nga Kina Oujia

OJ-NP-001Prodhuesit e personalizuar të rafteve të veshjeve të butikut të artë nga KinaOujia është fabrikuar në përputhje të plotë me standardet ndërkombëtare të prodhimit.Oujia Introto Prodhuesit e rafteve të veshjeve të personalizuara të butikut ari nga Kina Oujia,3.ne kemi profesion R&Ekipi D, ne mund të marrim rastet e teknologjisë së lartë, të tilla si mobilje diplay me teknologjinë led dhe levimi magnetik
Kina me tre ngjyra Led me transformim akrilik magnetik Leviacion lundrues Ekrani i stendës së këpucëve-Oujia

Kina me tre ngjyra Led me transformim akrilik magnetik Leviacion lundrues Ekrani i stendës së këpucëve-Oujia

Avantazhet 1.2. ne kemi zinxhir furnizimi të përsosur, gjithçka që dëshironi mund të bëjmë 2.5. ne kemi ekip të kontrollit të cilësisë për të siguruar cilësinë e produktit 3.4. ne jemi prodhues, kemi kapacitet të fortë furnizimi. 4.3.kemi profesion R&Ekipi D, ne mund të marrim rastet e teknologjisë së lartë, të tilla si mobilje diplay me teknologjinë led dhe levimi magnetik
Stand ekspozimi për dyshemenë hekuri me cilësi të lartë për ekspozitën e veshjeve të dasmave të dyqanit të nusërisë Oujia

Stand ekspozimi për dyshemenë hekuri me cilësi të lartë për ekspozitën e veshjeve të dasmave të dyqanit të nusërisë Oujia

Introto Stand ekspozimi për dysheme me hekur me cilësi të lartë për ekspozitën e veshjeve të dasmave të dyqanit të nusërisëKy është produkti ynë i ri në 2021 (OUJIA)Emri i produktit: Stand ekspozimi i veshjes së dasmësNumri i artikullit:OJ-CR78Dimensioni: 2000*400*2300mm (me kurore)2000*400*2100mm (pa kurorë)Aplikimi: Showroom i dyqanit të nuseveNgjyra: Ari / E zezëMateriali: Hekur / Çelik inoxTrajtimi i sipërfaqes: Veshje me pluhurKapaciteti: më shumë se 20 kgKarakteristika: Detyrë e rëndë
Shitje me shumicë me shumicë prej ari, prej çeliku të pandryshkshëm të ekranit për fustan dasmash

Shitje me shumicë me shumicë prej ari, prej çeliku të pandryshkshëm të ekranit për fustan dasmash

Oujia Introto Shitje me shumicë me porosi prej çeliku të pandryshkshëm Ekrani Raft i varur për fustan dasmash Oujia,3.ne kemi profesion R&Ekipi D, ne mund të marrim rastet e teknologjisë së lartë, të tilla si mobilje diplay me teknologjinë led dhe levimi magnetik
Raft veshjesh prej ari për veshje me pakicë për raftet e veshjeve të veshjeve, mobiljet e dyqaneve të veshjeve

Raft veshjesh prej ari për veshje me pakicë për raftet e veshjeve të veshjeve, mobiljet e dyqaneve të veshjeve

Raft veshjesh prej ari Karakteristika e produktit:1. Materialet kryesore: Çelik inox2. Modelet me porosi janë të mirëseardhura, projektuesit tanë mund të bëjnë paraqitje 3D dhe vizatime inxhinierike sipas kërkesës tuaj.3. Materialet e kërkuara posaçërisht janë në dispozicion.4. Zgjidhje të ndryshme logoje përputhen me të preferuarat tuaja.5. Çdo gjë është e para-montuar në fabrikë, gati për t'u përdorur pasi të merrni.6. Rafti i veshjeve prej ari që ne prodhojmë është me cilësi të mirë dhe shpërndarje të përpiktë.7. Çdo pjesë e vetme është e paketuar mirë në arkë të veçantë prej druri, siguria në transport.8. Projektimi dhe prodhimi i vitrinës dhe kioskës së qendrës tregtare.Aplikimi i produktit:OUJIA ka ofruar cilësi të lartë vitrinë të dyqaneve dhe kisok qendrash tregtare për industri të ndryshme si bizhuteri, veshje, këpucë dhe supermarkete që nga themelimi i saj.
Introto me porosi të dyqaneve të veshjeve të butikut të zi Stand ekspozimi Dekorimi Raft metalik për dyqan rrobash

Introto me porosi të dyqaneve të veshjeve të butikut të zi Stand ekspozimi Dekorimi Raft metalik për dyqan rrobash

Kjo stendë ekrani e veshjeve të zeza është dizajni më i popullarizuar në tregshërbim me porosi dhe ODM&Shërbimi OEM është i disponueshëmaplikimi: dyqan veshjesh, dyqan veshjesh, dekorim butikumateriali: raft metalik inoxngjyra është e personalizuar, e zezë/ari
Introto Fashion Design Dyqani i Veshjeve Ekrani i Dyqanit të Veshjeve të montuara në mur Raftet e dyqaneve me dritë LED Oujia

Introto Fashion Design Dyqani i Veshjeve Ekrani i Dyqanit të Veshjeve të montuara në mur Raftet e dyqaneve me dritë LED Oujia

YW-LED-UP003Raft ekrani LED. Kombinimi  me   e bën më të zbatueshëm. Ky produkt siguron që imazhet e projektuara nga një projektor multimedial të jenë të dukshme për audiencën dhe siguron që ato të shfaqen në cilësinë më të mirë të mundshme. Me peshë të moderuar, frymëmarrje dhe prekje të butë, ky produkt do të krijojë një përvojë të qetë të cilësisë së gjumit, duke i lënë klientët të ndjehen të freskët dhe të natyrshëm.Email:sales1@oujisdisplay.comTel/WhatsApp:+86-15728143369Email:sales6@oujiadisplay.comTel/WhatsApp:+86-15626445117Oujia Introto Fashion Design Dyqani i Veshmbathjeve Ekrani i Dyqanit të Veshjeve të montuara në mur Raftet e dyqaneve në mur Raftet me dritë LED Oujia,2.ne kemi zinxhir furnizimi të përsosur, gjithçka që dëshironi mund të bëjmë
Introto Moderne Inox Rafte Ekrani Tregtar Raftet Raft Veshje Mermeri me MDF Oujia

Introto Moderne Inox Rafte Ekrani Tregtar Raftet Raft Veshje Mermeri me MDF Oujia

YW-LED-2020N003Stenda me shkëlqim prej ari që përputhet me bazën e rimesove prej mermeri paraqet përvojën më të dalluar të dukshme. Drita LED është pika e ndritshme e stendës, me dritë, pa hije në veshje. Kabllot e fshehura në tuba. Konsumatorët mund të instalojnë dhe përdorin lehtësisht. Përveç kësaj, ngjyra e tubit mund të personalizohet.Email:sales1@oujisdisplay.comTel/WhatsApp:+86-15728143369Email:sales6@oujiadisplay.comTel/WhatsApp:+86-15626445117Oujia Introto Moderne Stainless Steel Racks Display Raftet Raft Mermer Veshje Me MDF Oujia, 6.shitja jonë do të ofrojë perfekte para-shitje, shitje, shërbim pas shitjes për ju, na kontaktoni kur shfaqen probleme.
Fabrika e rafteve të bizhuterive të cilësisë më të mirë

Fabrika e rafteve të bizhuterive të cilësisë më të mirë

Stand për ekspozim bizhuterish. Ekran 360 gradë bizhuteritë tuaja, mund të rrotullohen.Pamje e bukur, strukturë e fortë, e lehtë për t'u çmontuar dhe montuar, e lehtë për t'u transportuar.Email:sales1@oujisdisplay.comTel/WhatsApp:+86-15728143369Email:sales6@oujiadisplay.comTel/WhatsApp:+86-15626445117Fabrika e rafteve të bizhuterive Oujia BestQuality, 5.ne kemi ekip të kontrollit të cilësisë për të siguruar cilësinë e produktit
Raft rafti me ekran LED prej metali prej çeliku të pandryshkshëm, i montuar në mur, me kabinet për vitrinën e dyqanit të rrobave me pakicë, Oujia

Raft rafti me ekran LED prej metali prej çeliku të pandryshkshëm, i montuar në mur, me kabinet për vitrinën e dyqanit të rrobave me pakicë, Oujia

E zezë mat, ngjyra e artë me shkëlqim është toni më tërheqës, plus paneli ynë i rregullt i rimesove prej mermeri prezanton një stil krejt të ri të gjithanshëm.Sistemi i varur-magazinimit i montuar në mur mund të përdorë hapësirën në dyqanin tuaj në mënyrë efikase, të gjitha raftet dhe shufrat e varur mund të shkëputen nga shtyllat e murit.Me dritën LED që shkëlqen në veshje, mos u shqetësoni më për mungesën e dritës së mjaftueshme në veshje.Email:sales1@oujisdisplay.comTel/WhatsApp:+86-15728143369Email:sales6@oujiadisplay.comTel/WhatsApp:+86-15626445117Oujia Introto Introto metalike prej çeliku të pandryshkshëm, i montuar në mur me ekran LED, raft rafti me dollap për vitrinën e dyqanit të veshjeve me pakicë Oujia, 2. ne kemi zinxhir të përsosur furnizimi, gjithçka që dëshironi mund të bëjmë
Dyqani i personalizuar i stendave të dyqaneve të veshjeve me ndriçim LED Prodhuesit nga Kina Oujia

Dyqani i personalizuar i stendave të dyqaneve të veshjeve me ndriçim LED Prodhuesit nga Kina Oujia

Oujia Introto Dalja e Dyqanit për Veshje Rraft rrobash prej hekuri me ndriçim LED Oujiane jemi prodhues, kemi kapacitet të fortë furnizimi.Oujia Dalja e Dyqanit të Dyqanit të Përshtatur të Rrobave Raft LED me ndriçim të hekurit Prodhuesit Oujia nga Kina, 6.shitja jonë do të ofronte shërbim të përsosur para-shitje, shitje, pas shitjes për ju, na kontaktoni kur shfaqen probleme.
Raft rafti i varur me ekran të murit të veshjeve më të mira në Kinë me prodhues LED-Oujia

Raft rafti i varur me ekran të murit të veshjeve më të mira në Kinë me prodhues LED-Oujia

Raft rafti të varur me ekran të murit të kabinetit të rrobave Oujia Kinë me prodhues LED-Oujia,ne mund të ofrojmë shërbimin OEM/ODM (Dizajn i brendshëm i dyqanit tuaj)Oujia Best China Rrobat e kabinetit Raft rafti të varur me ekran prej druri me prodhues LED-Furnizuesi Oujia, 1. ne mund të ofrojmë shërbim OEM/ODM (Dizajn i brendshëm i dyqanit tuaj)
Binar i varur për rroba të montuara në mur me pakicë Introto me drite led Fabrika Oujia

Binar i varur për rroba të montuara në mur me pakicë Introto me drite led Fabrika Oujia

Oujia Introto Shitje me pakicë Rroba të montuara në mur me hekurudhë të varur me dritë LED Oujia,ne kemi ekipin e kontrollit të cilësisë për të siguruar cilësinë e produktitOujia BestQuality Introto me pakicë Rrobat e montuara në mur Hekurudha e varur me dritë led Fabrika Oujia, 4.we jemi prodhues, kemi kapacitet të fortë furnizimi.

Shërbimi ynë

Rafte për ekspozim veshjesh me shumicë - "Cilësi e lartë, integritet, inovacion dhe fitim-fitues" është filozofia jonë e biznesit. Qëllimi i shërbimit tonë nga OUJIA është të ofrojmë shërbimin më të mirë me produktet më të mira për të përmbushur çdo kërkesë të klientit. Ne mezi presim të bashkëpunojmë, të rritemi dhe të zhvillojmë sinqerisht me ju. Oujia ofron shërbime të personalizuara për raftet e veshjeve, stendat e ekspozimit të veshjeve për tavolinat e ekspozimit të butikut me shumicë dhe stendat e ekspozimit. dhe ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbime të dizajnit të brendshëm të butikut, OEM& Shërbimi ODM është i disponueshëm.

Rasti i projektit nga OUJIA

Foshan Nanhai Oujia Hardware Display Co., Ltd, u themelua si prodhues i fabrikës në vitin 2011, fillimisht u themelua në rrethin Baiyun të Guangzhou deri në vitin 2006. Për të zgjeruar objektin e fabrikës sonë, ne tani ndërtuam këtë fabrikë të re të dytë në Foshan City. Më poshtë janë rastet e suksesshme të rafteve të veshjeve, stendave të ekspozimit të veshjeve dhe tavolinës së ekspozimit në Oujia dhe disa ide të dizajnit të brendshëm të dyqaneve me pakicë/butik nga rasti i projektit tonë.

LEXO MË SHUMË
Rafti më i mirë i montimit në mur për dizajnin e butikut Furnizuesi | Oujia

Rafti më i mirë i montimit në mur për dizajnin e butikut Furnizuesi | Oujia

Ky është ekrani OUJIAky raft i thjeshtë i montuar në mur është shumë ekonomik dhe me kosto efektive për të dizajnuar dyqanin tuajshpresoj se do ju pelqej..dhe mirëpresim të gjithë sugjerimet për neuebfaqja: https://www.oujiadisplay.comOujia Display Co., Ltd ka ekipin e vet profesional të projektimit për të dizajnuar rafte të ndryshme ekrani për butik, ide të ndryshme dizajni të cilat secili është rezultat i denjë prej tyrenëse dëshironi që ne të dizajnojmë për dyqanin tuaj me pakicë, ju mund të ofroni vizatime 3D ose ne mund të dizajnojmë për june mund të prodhojmë Raft Display Gold, raft ekrani dhe dollap për rroba, tavolinë ekrani, tavolinë pritjeje dhe raft këpucësh etj.
Furnizuesi më i mirë i Dyqanit të Veshmbathjeve të Realitetit Virtual Kreativ Inside View Layout

Furnizuesi më i mirë i Dyqanit të Veshmbathjeve të Realitetit Virtual Kreativ Inside View Layout

Dyqani kreativ i veshjeve të realitetit virtual, Struktura e brendshme e pamjes për veshje të markës në modëEmail:sales1@oujisdisplay.comTel/WhatsApp:+86-15728143369Email:sales6@oujiadisplay.comTel/WhatsApp:+86-15626445117Oujia Dyqani më i mirë i veshjeve me realitet virtual krijues, Furnizuesi i paraqitjes së brendshme të pamjes, 4.ne jemi prodhues, kemi kapacitet të fortë furnizimi.
Vizatimet 3D më të mira të butikut të brendshëm për pajisje të dyqaneve të veshjeve Furnizuesi i dizajnit të rafteve të ekranit

Vizatimet 3D më të mira të butikut të brendshëm për pajisje të dyqaneve të veshjeve Furnizuesi i dizajnit të rafteve të ekranit

Vizatime 3D të brendshme elegante të butikut për Ekranin e dyqaneve të pajisjeve të dyqaneve të veshjeveDizajni i RafteveOujia Vizatimet më të mira 3D të brendshme të butikut me stil për pajisje të dyqaneve të veshjeve Furnizuesi i dizajnit të rafteve të ekranit të dyqaneve, ne jemiprodhuesi i dizajnit të rafteve, ne kemi kapacitet të fortë furnizimi në raftet e ekranit të dyqaneve të veshjeve, dizajnojmë më të mirënRaftet e dyqaneve për klientët dyqan veshjesh.Ne jemi më profesionistët në Kinë Prodhuesi i rafteve të rrobave,rafte pëlhure ne prodhojmë janë të një cilësie të besueshme, cilësi të garantuar dhe kanë një efekt të mirë dekorativ në raftet e dyqaneve. Mirë se vini dhe provoni dhe merrni kuota.
Dyqani i veshjeve profesionale të modës së shpejtë të nivelit të lartë Dizajni i dyqanit të tërë për prodhuesit Falas

Dyqani i veshjeve profesionale të modës së shpejtë të nivelit të lartë Dizajni i dyqanit të tërë për prodhuesit Falas

Dyqan veshjesh të modës së shpejtë të nivelit të lartë Dizajni i një dyqani të tërë falasEmail:sales1@oujisdisplay.comTel/WhatsApp:+86-15728143369Email:sales6@oujiadisplay.comTel/WhatsApp:+86-15626445117Dyqan veshjesh të modës së shpejtë profesionale Oujia Dizajni i dyqanit të plotë për prodhuesit Falas, 5. ne kemi ekip të kontrollit të cilësisë për të siguruar cilësinë e produktit

Rreth Nesh

Foshan Nanhai Oujia Hardware Display Co., Ltd.

Ne jemi te specializuar në lloje të ndryshme metali (çelik inox/hekur) rroba, pantallona, ​​rafte ekrani për çanta dore, stendat e ekspozimit me shumicë dhe tavolina ekspozimi, raftet e ekspozitës me shumicë gjithashtu me aksesorë dhe produkte të tjera, të tilla si tavolina ekrani, tavolina pritjeje dhe instalime muri me rrasa.

Përveç produkteve tona, ne gjithashtu ofrojmë OEM& Shërbimet ODM dhe pranoni gjithashtu porosi të personalizuara. Dhe ne kemi ekipin tonë të dizajnit për t'ju ndihmuar të ofroni disa ide të dizajnit të brendshëm për dyqanin tuaj. Me një gamë të gjerë, cilësi të mirë, çmime të arsyeshme dhe dizajne elegante, produktet tona shiten mirë në Azi, Veri Amerika, Evropa Lindore, Azia Lindore, Azia Jugore dhe Lindja e Mesme në ditët e sotme.

Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Shtojcë:
    Zgjidhni një gjuhë tjetër
    Gjuha aktuale:Shqip

    Dërgoni kërkesën tuaj

    Shtojcë: