Производи Видео
Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да осигуриме дека секој клиент може да се чувствува удобно и уверено со нашите производи во нивните апликации.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Најдобар снабдувач на снабдувач за прикажување на чевли со акрилна магнетна левијација за трансформација со три бои - Oujia

Најдобар снабдувач на снабдувач за прикажување на чевли со акрилна магнетна левијација за трансформација со три бои - Oujia

Најдобар снабдувач на снабдувач на екран за трансформација на акрилна магнетна левијација Производот е тестиран за да ги исполни меѓународните стандарди за квалитет. Основана во 2006 година, Oujia Display Co., Ltd, како високотехнолошко претпријатие со сета виталност, потенцијал и сеопфатно зајакнување 6. нашата продажба ќе обезбеди совршена претпродажба, продажба, услуга по продажба за вас, контактирајте не кога ќе се појават проблеми. 4. ние сме производител, имаме силен капацитет за снабдување. 2. имаме совршен синџир на снабдување, сè што сакате да направиме Дали сте производител? Да ние сме производител, имаме 2 фабрики во Фошан, кои прават различен процес на производство. Како можам да добијам OEM / ODM услуга? Стапете во контакт со нашата услуга за клиенти и обезбедете ни ги вашите 3D цртежи, ако немате 3D цртеж, можеме да дизајнираме за вас. Дали имате изложбен салон? Имаме 2 продажни салони во градот Фошан, област Гуангдонг, Кина, и добредојдени сме да го посетиме.
2020/11/25
Продажба на големо за најдобри решетки за едноставен дизајн за снабдувач на бутици со добра цена-Oujia

Продажба на големо за најдобри решетки за едноставен дизајн за снабдувач на бутици со добра цена-Oujia

OJ-WR-024 Најдобар решетка за приказ на едноставни дизајни за добавувач на бутици. е резултат на инфилтрација на различни технологии. Развиен е од Р. & Д тим кој прифаќа механичка техника, технологија за откривање и откривање, технологија за автоматско управување и технологија за серво погон. Продажба на големо на големо за едноставни дизајни на Oujia за добавувач на бутици со добра цена-Oujia, 2. имаме совршен ланец на снабдување, сè што сакате да сториме
2021/01/20
Трговија на големо со производи на големо Производители на решетки за роза златна облека

Трговија на големо со производи на големо Производители на решетки за роза златна облека

OJ-2019N070 Производители на решетки за продажба на професионални розово златни производи на големо. оди на пазарите откако ќе помине низ многу ригорозни и строги домашни и меѓународни тестирања што ги бара индустријата за канцелариски материјали. Производители на решетки за облеки со розово злато Oujia Introto, Oujia, 2. имаме совршен ланец на снабдување, сè што сакате да сториме
2021/01/20
Нашата услуга
„Висок квалитет, интегритет, иновација и победа-победа“ е нашата деловна филозофија. Нашата услуга е да обезбедиме најдобра услуга со најдобри производи за да ги задоволиме сите барања на клиентите. Очекуваме искрено да соработуваме, да растеме и да се развиваме со вас.
Нашиот случај
Foshan Nanhai Oujia Hardware Display Co., Ltd е основана како фабрички производител во 2011 година, првично е основана во областа Бајјун во Гуангжу до 2006 година. За да го зголемиме нашиот опсег на фабрика, сега ја изградивме оваа нова втора фабрика во Foshan City.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Продавница за облека за креативна виртуелна реалност Распоред во поглед за модерна облека за бренд

Продавница за облека за креативна виртуелна реалност Распоред во поглед за модерна облека за бренд

Продавница за облека за креативна виртуелна реалност Распоред на преглед за модерна облека за бренд Е-пошта: sales1@oujisdisplay.com Тел / WhatsApp: + 86-15728143369 Е-пошта: sales6@oujiadisplay.com Тел / WhatsApp: + 86-15626445117
2020/07/07
Стилски 3D цртежи за внатрешни бутици за облека Продавница за фитинзи Дизајн на решетки за продавници

Стилски 3D цртежи за внатрешни бутици за облека Продавница за фитинзи Дизајн на решетки за продавници

Стилски 3D цртежи за внатрешни бутици за облека Продавница за фитинзи Продажба на решетки
2020/07/21
Дизајн на целата продавница за слободни модели на брза модна облека Бесплатно

Дизајн на целата продавница за слободни модели на брза модна облека Бесплатно

Бесплатно дизајнирање на целата продавница за облека за брза мода Бесплатно Е-пошта: sales1@oujisdisplay.com Тел / WhatsApp: + 86-15728143369 Е-пошта: sales6@oujiadisplay.com Тел / WhatsApp: + 86-15626445117
2020/07/22
Дизајн на продавница за чевли со луксузна марка 3D Познат распоред на опрема за прикажување на малопродажни спортски брендови

Дизајн на продавница за чевли со луксузна марка 3D Познат распоред на опрема за прикажување на малопродажни спортски брендови

Дизајн на продавници за луксузни брендови во 3D, Познат распоред на опрема за прикажување малопродажни марки во спортски брендови Е-пошта: sales1@oujisdisplay.com Тел / WhatsApp: + 86-15728143369 Е-пошта: sales6@oujiadisplay.com Тел / WhatsApp: + 86-15626445117
2020/07/22
За нас
Foshan Nanhai Oujia Hardware Display Co., Ltd.
Ние сме специјализирани за различни видови метална облека, панталони, лавици и штандови за прикажување чанти, исто така со додатоци и други производи, како што се масички за прикажување, приемни маси и sидни тела за летви.
Освен нашите сопствени производи, ние исто така обезбедуваме OEM
& ODM услуги и прифаќајте прилагодени нарачки исто така. И ние имаме наш тим за дизајн да ви помогне да дизајнирате сопствена продавница. Со широк спектар, добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи продаваат добро во Азија, Северна Америка, источна Европа, источна Азија, јужна Азија
  и
  Среден исток во денешно време.
Ако имате повеќе прашања, пишете ни
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да сториме повеќе отколку што можете да замислите.
Прилог:
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Macedonian