Oujia- Професионални решетки за облека на големо и производител на мебел за бутици

Јазик
Најжешкиот производ

Лавици за изложување облека на големо - Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да се осигураме дека секој клиент може да се чувствува удобно и уверено со нашите производи во нивните апликации. Главните производи на Oujia серешетки за изложување облека, штанд за изложба на облека, маса за изложување и кукли и други штандови за изложба за малопродажба.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Најдобар штанд за прикажување на метална облека на големо со добра цена-добавувач на Oujia

Најдобар штанд за прикажување на метална облека на големо со добра цена-добавувач на Oujia

OJ-2020N018Најдобар коцки метален држач за висококвалитетна женска облека Комбинирана полица за облека OJ-2020N018 ДобавувачИновативниот дизајн на овој производ не само што носи доволно функционалност туку и го прави телефонот да функционира поудобно.Трговија на големо со метална облека за дисплеј штанд Полица за решетки за облека од висока класа за комбинирана облека со добра цена-OujiaАко имате голем интерес за нашата, Foshan Nanhai Oujia Hardware Display Co., Ltd. може да испрати бесплатни примероци за тестирање на квалитетот.Основана во 2006 година, Oujia Display Co., Ltd, како претпријатие за висока технологија со сета виталност, потенцијал и сеопфатна сила. Компанијата се наоѓа во округот Нанхаи во градот Фошан5. Имаме тим за контрола на квалитетот за да обезбедиме квалитет на производот 3. имаме професија Р&Тимот Д, можеме да земеме случај со висока технологија, како што е мебелот за диплеј со LED и магнетна левиација технологија 2. Имаме совршен синџир на снабдување, сè што сакате, можеме да направимеДали сте производител? Да. ние сме производител, имаме 2 фабрики во Фошан, кои вршат различни производствени процеси. Кои се моите опции за испорака? Поморски, воздушен и копнен транспорт или брза испорака. Ние ќе ја избереме најниската цена или можете да се одлучите за неа. Дали имате изложбен салон? Имаме 2 изложбени салони во градот Фошан, округот Гуангдонг, Кина и добредојде да го посетите.Oujia најдобар штанд за прикажување на метална облека на големо со добра цена-добавувач Oujia, 1. можеме да обезбедиме услуга OEM/ODM (Внатрешен дизајн на вашата продавница)
Најдобар држач за дисплеј за облека во бутик за држач за приказ на облека во продавница за малопродажба Добавувач на мебел за продавница

Најдобар држач за дисплеј за облека во бутик за држач за приказ на облека во продавница за малопродажба Добавувач на мебел за продавница

Oujia поседува софистицирано искуство во бутик решетка за изложување облека со производство на лед, ова е нашиот жежок дизајн за продажба во сериите на решетки за лед дисплеј. можеме да направиме различен LED дизајн на решетката за прикажување, OEM& ODM е достапенЗлатен држач за дисплеј за облека од бутици за малопродажба со LED светло
Професионална црна продавница за малопродажба фитинзи за метална облека за приказ на решетката производители-Oujia

Професионална црна продавница за малопродажба фитинзи за метална облека за приказ на решетката производители-Oujia

Професионален производител на фитинзи за продавници и мебел за продавници--OUJIA,сите фитинзи на продавницата се направени од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик и фабричка директна продажба, имаме повеќе од 15 години искуство во производство на решетки за изложбиOEM& ODM е достапен
Професионални Кина Популарни производители на решетки за приказ на облека од нерѓосувачки челик-производители на Oujia

Професионални Кина Популарни производители на решетки за приказ на облека од нерѓосувачки челик-производители на Oujia

Oujia Professional Кина Популарни производители на решетки за облеки од не'рѓосувачки челик - Oujia manufacturers.we сме производител со повеќе од 15 годишно искуство во производството на решетката за екрани, имаме силен капацитет за снабдување. OEM& ODM е достапен овде
Производители на прилагодени златни бутици за облека за приказ на решетки од Кина Oujia

Производители на прилагодени златни бутици за облека за приказ на решетки од Кина Oujia

OJ-NP-001Производители на прилагодени златни бутици за приказ на решетки од КинаOujia е фабрикуван во целосна согласност со меѓународните стандарди за производство.Oujia Introto Прилагодени златни бутици за облека производители на решетки од Кина Oujia,3.ние имаме професија R&Тимот Д, можеме да земеме случај со висока технологија, како што е мебелот за диплеј со LED и магнетна левиација технологија
Производители на штандови за обувки со три бои со акрилна магнетна левиација со екрани за чевли-Oujia

Производители на штандови за обувки со три бои со акрилна магнетна левиација со екрани за чевли-Oujia

Предности 1.2.имаме совршен синџир на снабдување, сè што сакате можеме да направиме 2.5. имаме тим за контрола на квалитетот за да обезбедиме квалитет на производот 3.4. ние сме производители, имаме силен капацитет за снабдување. 4.3.имаме професија Р&Тимот Д, можеме да земеме случај со висока технологија, како што е мебелот за диплеј со LED и магнетна левиација технологија
Професионални бутици сјајни златни лавици за облека со LED светло за производители на тела за дисплеј во продавница на мало

Професионални бутици сјајни златни лавици за облека со LED светло за производители на тела за дисплеј во продавница на мало

Приспособени бутици сјајни златни држачи за облека со LED светло за производители на тела за дисплеј во продавница од КинаПроизводот е широко признат во индустријата за неговиот интегритет. ние сме професионални производители на мебел за продавници со повеќе од 15 години искуство
Висококвалитетен држач за дисплеј од железен под за изложбен салон за венчаници во продавница за невестински фустани Oujia

Висококвалитетен држач за дисплеј од железен под за изложбен салон за венчаници во продавница за невестински фустани Oujia

Introto висококвалитетен држач за железен под за изложбен салон за венчаници во продавница за невестиОва е нашиот нов производ во 2021 година (OUJIA)Име на производ: Стенд за прикажување на венчанициБр. ставка: OJ-CR78Димензии: 2000*400*2300мм (со круна)2000*400*2100мм (без круна)Апликација: Изложен салон за невестинска продавницаБоја: Златна / ЦрнаМатеријал: Железо / нерѓосувачки челикПовршинска обработка: облога во правКапацитет: повеќе од 20 кгКарактеристика: Тешка должност
Трговија на големо со прилагодено злато од нерѓосувачки челик за дисплеј висечки шини за венчаница

Трговија на големо со прилагодено злато од нерѓосувачки челик за дисплеј висечки шини за венчаница

Oujia Introto Трговија на големо со прилагодено злато од не'рѓосувачки челик за дисплеј висечка шина за венчаница Oujia,3.ние имаме професија R&Тимот Д, можеме да земеме случај со висока технологија, како што е мебелот за диплеј со LED и магнетна левиација технологија
Златна решетка за облека за облека за малопродажба на полици за облека за гардероба, мебел за продавница за облека

Златна решетка за облека за облека за малопродажба на полици за облека за гардероба, мебел за продавница за облека

златна решетка за облека Карактеристика на производот:1. Главни материјали: нерѓосувачки челик2. Прилагодените дизајни се добредојдени, нашите дизајнери би можеле да направат 3D рендери и инженерски цртежи според вашето барање.3. Специјално бараните материјали се достапни.4. Различни решенија за лого одговараат на вашите омилени.5. Сè е однапред склопено во фабрика, подготвено за употреба откако ќе го примите.6. Златната решетка за облека што ја произведуваме е квалитетна и навремена испорака.7. Секое парче е добро спакувано во посебен дрвен гајба, безбедност при превозот.8. Дизајн и изработка на витрина и киоск на трговски центар.Апликација за производ:Од своето основање, OUJIA обезбедува висококвалитетна изложба на продавници и кисоки во трговски центар за различни индустрии како накит, облека, чевли и супермаркети.
Introto Custom Black Boutique Продавница за облека Дисплеј штанд Декорација Метална решетка за продавница за облека

Introto Custom Black Boutique Продавница за облека Дисплеј штанд Декорација Метална решетка за продавница за облека

Овој штанд за дисплеј за црна облека е најпопуларниот дизајн на пазаротсопствена услуга и ODM&OEM услугата е достапнаапликација: продавница за облека, продавница за облека, декорација на бутициматеријал: метална решетка од не'рѓосувачки челикбојата е прилагодена, црна/златна
ОЕМ ОДМ Фабрика за големопродажба на злато Решетка за облека Продавница за чанти за чевли Прикажи штанд Полици Бутик мебел

ОЕМ ОДМ Фабрика за големопродажба на злато Решетка за облека Продавница за чанти за чевли Прикажи штанд Полици Бутик мебел

оваа решетка за прикажување облека е направена од висококвалитетна плоча од не'рѓосувачки челик и МДФ, а димензијата е прилагодена по барање на клиентите, имаме сопствена фабрика за поддршка на различни OEM& ОДМ сервис, а имаме професионална Р& Тимот на Д да обезбеди бесплатна услуга за 3D дизајн за вашата продавница
Приспособена црна железна решетка за облека на ѕид за обесена полица Продавница за облека за внатрешен дизајн

Приспособена црна железна решетка за облека на ѕид за обесена полица Продавница за облека за внатрешен дизајн

OUJIA е професионален производител на мебел за продавница со повеќе од 15 години во оваа област, можеме да произведеме различни решетки за изложби, полица за дисплеј, кабинет за дисплеј и вклучително рецепција итн... ние исто така можеме да обезбедиме внатрешен дизајн на продавница за вас ако не немате идеи за дизајнот на вашата продавница
Продавница за облека за моден дизајн Introto Дисплеј за штанд за гардероба за гардероба Полици на ѕидни полици за продавница со LED светло Oujia

Продавница за облека за моден дизајн Introto Дисплеј за штанд за гардероба за гардероба Полици на ѕидни полици за продавница со LED светло Oujia

YW-LED-UP003Полица за LED дисплеј. Комбинирањето  со   го прави  поприменливо. Овој производ осигурува дека сликите проектирани од мултимедијален проектор се видливи за публиката и гарантира дека тие се прикажуваат со најдобар можен квалитет. Со умерена тежина, можност за дишење и мек допир, овој производ ќе создаде тивко искуство со квалитетот на спиењето, оставајќи ги клиентите да се чувствуваат свежо и природно.Е-пошта:sales1@oujisdisplay.comТел/WhatsApp: +86-15728143369Е-пошта:sales6@oujiadisplay.comТел/WhatsApp: +86-15626445117Oujia Introto Моден Дизајн Продавница за облека Дисплеј за штанд за облекување на ѕид Полици за продавница со LED светло Oujia,2.имаме совршен синџир на снабдување, сè што сакате можеме да направиме
Вовед во модерен нерѓосувачки челик за комерцијални решетки за дисплеј Полици Мермерни решетки за облека со MDF Oujia

Вовед во модерен нерѓосувачки челик за комерцијални решетки за дисплеј Полици Мермерни решетки за облека со MDF Oujia

YW-LED-2020N003Сјајниот златен држач одговара на основата од мермерниот фурнир кој го претставува најистакнатото видливо искуство. LED светлото е светлата точка на штандот, со светлина, без сенки на облеката. Кабли сокриени во цевките. Клиентите можат лесно да инсталираат и користат. Покрај тоа, бојата на цевката може да се прилагоди.Е-пошта:sales1@oujisdisplay.comТел/WhatsApp: +86-15728143369Е-пошта:sales6@oujiadisplay.comТел/WhatsApp: +86-15626445117Oujia Вовед во модерен нерѓосувачки челик за комерцијални решетки за дисплеј Полици Мермерен решетка за облека со МДФ Oujia,6.нашата продажба ќе обезбеди совршена претпродажба, продажба, услуга после продажба за вас, контактирајте со нас кога ќе се појават проблеми.
Фабрика за решетки за накит со најдобар квалитет

Фабрика за решетки за накит со најдобар квалитет

Штанд за изложба на накит. Прикажување 360 степени на вашиот накит, може да се ротира.Прекрасен изглед, силна структура, лесен за расклопување и склопување, лесен за транспорт.Е-пошта:sales1@oujisdisplay.comТел/WhatsApp: +86-15728143369Е-пошта:sales6@oujiadisplay.comТел/WhatsApp: +86-15626445117Oujia BestQuality Rack Factory за накит, 5.ние имаме тим за контрола на квалитетот за да обезбедиме квалитет на производот

Нашата услуга

Решетки за изложување облека на големо - „Висок квалитет, интегритет, иновации и победничка победа“ е нашата деловна филозофија. Целта на нашата услуга од OUJIA е да обезбеди најдобра услуга со најдобрите производи за да ги задоволи сите барања на клиентите. Со нетрпение очекуваме да соработуваме, растеме и развиваме со вас искрено. Oujia обезбедува приспособена услуга за решетката за прикажување облека, држач за изложување облека за маси за големопродажба на бутици и штанд за изложување. а ние исто така можеме да обезбедиме услуги за внатрешен дизајн на бутици, OEM& ОДМ услугата е достапна.

Проектен случај од OUJIA

Foshan Nanhai Oujia Hardware Display Co., Ltd е основана како фабрички производител во 2011 година, првично беше основана во округот Баијун во Гуангжу до 2006 година. За да го зголемиме опсегот на нашата фабрика, сега ја изградивме оваа нова втора фабрика во градот Фошан. Следниве се успешните случаи на решетка за изложување облека, држач за изложба на облека и маса за изложување на Oujia и некои идеи за внатрешен дизајн на продавница/бутик од нашиот проект.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Најдобар ѕиден решетка за дисплеј за дизајн на бутици Добавувач | Оуџија

Најдобар ѕиден решетка за дисплеј за дизајн на бутици Добавувач | Оуџија

Ова е дисплеј OUJIAоваа едноставна ѕидна решетка е многу економична и исплатлива за дизајнирање на вашата продавницасе надевам дека ќе ви се допадне..и добредојде на сите сугестии до насвеб-страница: https://www.oujiadisplay.comOujia Display Co., Ltd поседува професионален дизајнерски тим за дизајнирање различни лавици за дисплеј за бутици, различни дизајнерски идеи што секој е достоен исход од нивако сакате да дизајнираме за вашата продавница за малопродажба, можете да обезбедите 3D цртежи или ние можеме да дизајнираме за васможеме да произведеме златна решетка за прикажување, полица и кабинет за облека, маса за изложување, рецепција и полица за чевли итн.
Најдобар добавувач на распоред за облека за креативна виртуелна реалност

Најдобар добавувач на распоред за облека за креативна виртуелна реалност

Распоред на внатрешен приказ на продавница за облека за креативна виртуелна реалност за модерен бренд облекаЕ-пошта:sales1@oujisdisplay.comТел/WhatsApp: +86-15728143369Е-пошта:sales6@oujiadisplay.comТел/WhatsApp: +86-15626445117Oujia Најдобра продавница за облека за креативна виртуелна реалност Добавувач на распоред на внатрешен поглед, 4.ние сме производители, имаме силен капацитет за снабдување.
Најдобар стилски бутик за внатрешни 3D цртежи за опрема за продавница за облека Добавувач на дизајн на лавици за прикажување

Најдобар стилски бутик за внатрешни 3D цртежи за опрема за продавница за облека Добавувач на дизајн на лавици за прикажување

Стилски внатрешен бутик 3D цртежи за опрема за продавница за облека Екран на продавницатаДизајн на решеткатаOujia Најдобар стилски бутик за внатрешни 3D цртежи за опрема за продавница за облека Добавувач на дизајн на лавици за прикажување, ние смепроизводител на дизајн на решетката, имаме силен капацитет за снабдување во решетките за прикажување на продавници за облека, дизајнирајте најдобропродавница Лавици за клиентите продавница за облека.Ние сме најпрофесионални во Кина Производител на лавици за облека, наплатнени полици што ги произведуваме се со сигурен квалитет, гарантиран квалитет и имаат добар декоративен ефект на решетките за продавници. Добредојдовте да дојдете и да искусите и да добиете понуди.
Професионална продавница за брза модна облека Дизајн на цела продавница за бесплатни производители

Професионална продавница за брза модна облека Дизајн на цела продавница за бесплатни производители

Продавница за брза модна облека со висока класа Дизајн на цела продавница бесплатноЕ-пошта:sales1@oujisdisplay.comТел/WhatsApp: +86-15728143369Е-пошта:sales6@oujiadisplay.comТел/WhatsApp: +86-15626445117Oujia Професионална продавница за брза модна облека Дизајн на цела продавница за бесплатни производители, 5. имаме тим за контрола на квалитетот за да обезбедиме квалитет на производот

За нас

Foshan Nanhai Oujia Hardware Display Co., Ltd.

Специјализирани сме за различни видови метал (нерѓосувачки челик/железо) облека, панталони, држачи за изложба на облека за приказ на чанти, штандови и маси за изложби на големо, лавици за изложби на големо, исто така, со додатоци и други производи, како што се маси за прикажување, рецепциони маси и летви ѕидни тела.

Освен нашите сопствени производи, обезбедуваме и OEM& ODM услуги и прифаќајте приспособени нарачки исто така.И ние го имаме нашиот дизајнерски тим да ви помогне да обезбедите некои идеи за внатрешен дизајн за вашата продавница.Со широк асортиман, добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи добро се продаваат во Азија, Северна Америка, источна Европа, источна Азија, јужна Азија и Блискиот исток во денешно време.

Ако имате повеќе прашања, пишете ни
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.
Прилог:
    Изберете друг јазик
    Тековен јазик:Македонски

    Испратете го вашето барање

    Прилог: