Производи Видео
Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да осигуриме дека секој клиент може да се чувствува удобно и уверено со нашите производи во нивните апликации.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Златна облека решетката облека мало облека полици облека дисплеј решетка облека продавница мебел

Златна облека решетката облека мало облека полици облека дисплеј решетка облека продавница мебел

Функција на производи:1. Главни материјали: нерѓосувачки челик2. Прилагодените дизајни се добредојдени, нашите дизајнери можат да направат 3D нацрти и инженерски цртежи според вашето барање.3. Специјално бараните материјали се достапни.4. Различни решенија за лого се совпаѓаат со вашите омилени.5. Сè е претходно собрано во фабрика, подготвена за употреба откако ќе добиете.6. Добар квалитет и навремена испорака.7. Секое парче е добро спакувано во посебен дрвен гајба, безбедност во превозот.8. Дизајн и производство на Show Showcase и Mall Kiosk.Апликација за производи:Oujia е обезбедување на висок квалитет продавница дисплеј изложба и трговски центар Kisok до различни индустрии како накит, облека, чевли и супермаркет од своето основање.
Најдобра бутик облека дисплеј решетка за мало продавница облека дисплеј штанд предводена лесна продавница Мебел снабдувач

Најдобра бутик облека дисплеј решетка за мало продавница облека дисплеј штанд предводена лесна продавница Мебел снабдувач

Oujia сопствени суфистицирани искуства во решетката за приказ на облека со LED производство, ова е нашиот дизајн на топла продажба во LED дисплеј решетката серија. Ние можеме да направиме различни LED дизајн на екранот решетката, OEM& ODM е на располагањеЗлато мало облека дисплеј со LED светло
Интомо прилагодено црна бутик облека продавница дисплеј стојат декорација Метал решетката за облека облека продавница

Интомо прилагодено црна бутик облека продавница дисплеј стојат декорација Метал решетката за облека облека продавница

Оваа црна облека е прикажан е најпопуларниот дизајн на пазаротПрилагодена услуга и ODM&ОЕМ услугата е достапнаАпликација: Продавница за облека, продавница за облека, бутик декорацијаМатеријал: Метален нерѓосувачки челикБојата е прилагодена, црна / златна
Трговија на големо прилагодено злато нерѓосувачки челик Прикажи ја решетката виси железница за венчаница

Трговија на големо прилагодено злато нерѓосувачки челик Прикажи ја решетката виси железница за венчаница

Oujia Introto Трговија на големо Прилагодено злато нерѓосувачки челик Прикажи решетка виси железнички за свадба Облечи Oujia, 3. Ние имаме професија r&D тим, можеме да земеме висок технолошки случај, како што се дипален мебел со LED и магнетна технологија за повторно влегување
Нашата услуга
„Висок квалитет, интегритет, иновација и победа-победа“ е нашата деловна филозофија. Нашата услуга е да обезбедиме најдобра услуга со најдобри производи за да ги задоволиме сите барања на клиентите. Очекуваме искрено да соработуваме, да растеме и да се развиваме со вас.
Нашиот случај
Foshan Nanhai Oujia Hardware Display Co., Ltd е основана како фабрички производител во 2011 година, првично е основана во областа Бајјун во Гуангжу до 2006 година. За да го зголемиме нашиот опсег на фабрика, сега ја изградивме оваа нова втора фабрика во Foshan City.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Најдобар ѕид монтиран екранот решетка за Boutique дизајн снабдувач | Oujia.

Најдобар ѕид монтиран екранот решетка за Boutique дизајн снабдувач | Oujia.

Ова е екранот на OujiaОваа едноставна решетка за ѕид е многу економична и рентабилна за дизајнирање на вашата продавницаСе надевам дека ќе ви се допадне ..и добредојде на сите предлози за насВеб-страница: https://www.oujiadisplay.comOujia дисплеј копродукции, LTD сопствен професионален дизајн тим за дизајн на различни дисплеј лавици за бутик, различни дизајнерски идеи кои секој е достоен исход од нивАко сакате да дизајнираме за вашата продавница за малопродажба, можете да обезбедите 3D цртежи или можеме да дизајнираме за васНие можеме да произведеме златен дисплеј решетка, приказ на полица и кабинет за облека, дисплеј табела, рецепција маса и чевли полица и сл.
Најдобар висок крајот злато дисплеј решетка со LED бутик ентериер Дизајн идеи снабдувач

Најдобар висок крајот злато дисплеј решетка со LED бутик ентериер Дизајн идеи снабдувач

Oujia дисплеј копродукции, LTD сопствен професионален дизајн тим за дизајн на различни дисплеј лавици за бутик, различни дизајнерски идеи кои секој е достоен исход од нивАко сакате да дизајнираме за вашата продавница за малопродажба, можете да обезбедите 3D цртежи или можеме да дизајнираме за васНие можеме да произведеме златен дисплеј решетка, приказ на полица и кабинет за облека, дисплеј табела, рецепција маса и чевли полица и сл.и различни идеи за внатрешен дизајнУпотребата на овој производ нуди многу предности. Шарена и светла графика, нови форми и градежни техники, како и еколошки одговорни материјали, го направија креативен дел од маркетинг стратегијата.Oujia најдобро високо крајот злато дисплеј решетката со LED бутик ентериер Дизајн Идеи снабдувач, 6.Or Продажбата ќе обезбеди совршена пред-продажба, продажба, по-продажба услуга за вас, контактирајте не кога проблемите се појавуваат.
Besquallвност облека злато дисплеј штанд решетка облека продавница Внатрешни работи Dising идеи фабрика

Besquallвност облека злато дисплеј штанд решетка облека продавница Внатрешни работи Dising идеи фабрика

Приказ на златна облека Стенд, дисплеј решеткаПродавница за облека за облека за облека - OujiaНие можеме да го понудиме целото мебел за продавници покрај решетката, рецепцијата, табелата за прикажување, манекенци итн, имаме повеќе од 10 години искуство на производство на решетки
Најдобра облека продавница за внатрешен дизајн снабдувач

Најдобра облека продавница за внатрешен дизајн снабдувач

Најдобра облека продавница за внатрешен дизајн снабдувач.Дизајнот на следеше принципот на единство кој се однесува на сите елементи на дизајнот што е во хармонија, како одраз на чувството за комплетноста.https://www.oujiadisplay.comOujia најдобар најдобар облека продавница за внатрешен дизајн снабдувач добавувач, 5. Ние имаме контрола на квалитетот тим за да се обезбеди квалитет на производот
За нас
Foshan Nanhai Oujia Hardware Display Co., Ltd.
Ние сме специјализирани за различни видови метална облека, панталони, лавици и штандови за прикажување чанти, исто така со додатоци и други производи, како што се масички за прикажување, приемни маси и sидни тела за летви.
Освен нашите сопствени производи, ние исто така обезбедуваме OEM
& ODM услуги и прифаќајте прилагодени нарачки исто така. И ние имаме наш тим за дизајн да ви помогне да дизајнирате сопствена продавница. Со широк спектар, добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи продаваат добро во Азија, Северна Америка, источна Европа, источна Азија, јужна Азија
  и
  Среден исток во денешно време.
Ако имате повеќе прашања, пишете ни
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да сториме повеќе отколку што можете да замислите.
Прилог:
    Изберете друг јазик
    Тековен јазик:Македонски